Schedule
On air now:
Country Line with Lina Tabone
16:00 - 19:00
Country Line with Lina Tabone
16:00 - 19:00
Sunday | ||||||||
08:00 | Talba tat-Tmienja | |||||||
08:30 | Quddies tal-Hadd | |||||||
09:30 | Tizwieqa Muzikali with Charles Cordina | |||||||
12:00 | Angelus | |||||||
12:05 | Ruzarju | |||||||
13:00 | Lehen is-Socjeta with Membri tas-Socjeta Dun Fillipu Borgia | |||||||
14:00 | Snin tad-Deheb (R) with Sunny Azzopardi | |||||||
16:00 | Maltin ghal Maltin (R) with Johnny Catania | |||||||
19:00 | Cinemania (R) with Karmenu Bonnici | |||||||
20:00 | Roundabout (R) with Billy Ray | |||||||
22:00 | Ruzarju | |||||||
22:30 | Tmiem il-Programmi | |||||||
Monday | ||||||||
08:00 | Talba tat-Tmienja | |||||||
09:00 | Nostalgija Muzikali with Lina Tabone | |||||||
12:00 | Angelus | |||||||
12:05 | Ruzarju | |||||||
12:30 | Buon Apetit with Victor Cuchieri | |||||||
13:00 | Qmusic with Jason Johon | |||||||
16:00 | Retro with Charlie Visanich | |||||||
18:00 | Classic Rock 945 with Genio Grech | |||||||
20:00 | Niltaqghu Ma with Carmelo Borg-Justin Shembri | |||||||
21:00 | Mid-Dinja tal-Baned with Daniel Vella | |||||||
22:00 | Ruzarju | |||||||
22:30 | Tmiem il-Programmi | |||||||
Tuesday | ||||||||
08:00 | Talba tat-Tmienja | |||||||
10:00 | Ftit min Kollox with Terry Muscat | |||||||
12:00 | Angelus | |||||||
12:05 | Ruzarju | |||||||
12:30 | Qari Bil-Malti | |||||||
13:00 | Mid-Dinja tal-Baned with Daniel Vella | |||||||
14:00 | Siltiet Operistici with Joseph Lija | |||||||
16:00 | Music Box with Tony Cilia | |||||||
18:00 | BKR Sports with Carmelo Calleja u Carmelo Borg | |||||||
19:30 | Poezija Muzikali with Wayne Farrugia | |||||||
21:00 | Hollywood Muzikali with Karmenu Bonnici | |||||||
22:00 | Ruzarju | |||||||
22:30 | Tmiem il-Programmi | |||||||
Wednesday | ||||||||
08:00 | Talba tat-Tmienja | |||||||
08:05 | Poezija Muzikali (r) with Wayne Farrugia | |||||||
09:30 | Music Box with Tony Cilia | |||||||
12:00 | Angelus | |||||||
12:05 | Ruzarju | |||||||
12:30 | Buon Apetit with Victor Cuschieri | |||||||
14:00 | Siesta with Victor Cuschieri | |||||||
16:00 | Country Line with Lina Tabone | |||||||
19:00 | Roundabout with Billy Ray | |||||||
21:00 | Nghixu dak li Nemmnu with Fr George Schembri | |||||||
22:00 | Ruzarju | |||||||
22:30 | Tmiem il-Programmi | |||||||
Thursday | ||||||||
08:00 | Talba tat-Tmienja | |||||||
10:00 | Kelma iggibb il-ohra with Carmelo Calleja | |||||||
12:00 | Angelus | |||||||
12:05 | Ruzarju | |||||||
12:30 | Qari bil-Malti with Anton Grasso | |||||||
13:00 | Cinemania with Karmenu Bonnici | |||||||
14:00 | Solid Gold with Tony Cilja | |||||||
16:00 | Hollywood Muzikali (r) with Karmenu Bonnici | |||||||
17:00 | All Time Favorites with Noel Catania | |||||||
19:00 | Lehen Is-Socjeta with Membri Soc Dun Fillipu Borgia | |||||||
20:00 | Qatt Minsija with Carmelo Calleja | |||||||
21:00 | BKR Classica with Silvan Abdilla | |||||||
22:00 | Ruzarju | |||||||
22:30 | Tmiem il-Programmi | |||||||
Friday | ||||||||
08:00 | Ftuh tal-Istazzjon | |||||||
08:05 | Nemmnu bil-Muzika (r) with Carmelo Calleja | |||||||
09:00 | Tmiem il-Gimgha Flimkien with Lina Tabone | |||||||
12:00 | Angelus | |||||||
12:05 | Ruzarju | |||||||
12:30 | Buon Petitt with Victor Cuschieri | |||||||
14:00 | Snin Tad-Deheb with Sunny Azzopardi | |||||||
16:00 | Pop Corn with Mario Fenech | |||||||
18:00 | Qmusic with Jason John | |||||||
20:00 | Sports Analizi with Carmelo Borg | |||||||
20:30 | Tmiem il-Programmi | |||||||
22:00 | Ruzarju | |||||||
Saturday | ||||||||
08:00 | Ftuh tal-Istazzjon | |||||||
08:05 | Qatt Minsija (r) with Carmelo Calleja | |||||||
09:00 | Maltin ghal Maltin with Johnny Catania | |||||||
12:00 | Angelus | |||||||
12:05 | Ruzarju | |||||||
13:00 | Baned Maltin with Daniel Vella | |||||||
14:00 | Muzika u Sorts with Godfrey Cosaitis | |||||||
16:00 | Playlist with Ismahel Calleja | |||||||
18:00 | Classic Rock 945 with Eugenio Grech | |||||||
20:00 | Live Concert with Rec Live Show | |||||||
22:00 | Ruzarju | |||||||
22:30 | Tmiem il-Programmi |